Змагання «Дружин юних рятувальників-пожежників» - ДЮРП

26 квіт. 2024

Змагання «Дружин юних рятувальників-пожежників» - ДЮРП

26 квітня 2024 року, відбулося чергове районне змагання дружин юних рятувальників-пожежників. За звання найкращих боролися 8 команд Берегівського рацону, які представляли місцеві заклади освіти серед, яких і наш заклад освіти Берегівський ліцей імені Мікеша Келемена.

Юнаки й дівчата намагалися якомога краще виконати усі 4 завдань: в’язання рятувальних вузлів, одягання протипожежного спецодягу, вікторина на протипожежну тематику, біг-естафета з перешкодами.

У підсумку наша юна команда ліцею нагороджена за участь грамотою, а учениця 11 класу Федорі Катерина отримала грамоту за найкращий результат закріплення рятувальної мотузки під час змагань.

«Fiatal mentők-tűzoltók” versenye

Április 26-án került sor a fiatal mentők-tűzoltók újabb járási versenyére. A legjobbak címéért a beregszászi járás oktatási intézmények képviseletében 8 csapat versengett, köztük Mikes Kelemen Líceumunk is.

A fiúk és lányok mind a 4 feladatot igyekeztek a lehető legjobban teljesíteni: életmentő csomók kötése, speciális tűzoltó ruhák felöltése, tűzoltó vetélkedő, váltó futás akadályokkal.

Ennek eredményeként a líceum ifjú csapatát oklevéllel jutalmazták, Fedorci Katica 11.osztályos tanuló pedig oklevelet vehetett át a verseny során a mentőkötél rögzítésének legjobb eredményéért.