Готуємося до ДНЯ МАТЕРІ!

2 трав. 2024
Свято відзначають у різні дні в багатьох частинах світу, найчастіше в березні чи травні

В багатьох країнах світу відзначають  День матері, але в різні дні травня. Наприклад у першу неділю травня: Ангола, Литва, Угорщина, інші;  у другу неділю травня в Україні, США, Австрія, Чехія, Німеччина, Словакія  т.д.

Під керівництвом вчителя трудового навчання/технології Мельничук Д.М. учні з радістю готували листів своїм мамам і бабусям до ДНЯ МАТЕРІ. Це гарний привід для того, аби привітати найріднішу людину, сказати їй теплі слова.

До вітань найрідніших долучились учні нашого закладу освіти, готуючи онлайн-привітання, якими охоче ділилися на сторінках соцмереж.

Az anyák napja világszerte megünnepelt nap, amelyen az anyaságról emlékezünk meg. A különböző országokban más és más napokon ünneplik, Például, május első vasárnapja: Angola, Litvánia, Magyarország, Portugália, Románia;  május második vasárnapja: Ukrajna, Amerikai Egyesült Államok, Ausztria, Csehország, Németország, Szlovákia,  stb.

A munka és technológiai tanár, Diána Melnyicsuk, vezetésével a diákok boldogan készítettek képeslapokat anyukáiknak, nagymamáknak ANYÁK NAPJÁRA. Ez jó ok arra, hogy felköszöntsük a legközelebbi szereteinknek és meleg szavakat mondjunk nekik köszönetet és hálát.

Anyák napi köszöntő - iskolánk diákjaitól 2024.

Kedves Anyukák, Nagymamák! Fogadjátok sok-sok szeretettel!