7 квітня Всесвітній день здоров’я

5 квіт. 2024

У рамках проведення Всесвітнього дня здоров’я 5 квітня 2024 р. здобувачі освіти нашого закладу брали участь у заході «Здоровʼя - шлях до успіху», на якому учні показали спритність та витривалість, сміливість та відважність. Під час заходів вчителі фізичної культури та основ здоров’я (Степа М.М., Мельничук Д.М., Горзов М.О.) намагалася сформувати у підлітків прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя.

2024. április 5-én az Egészség Világnapja keretében intézményünk tanulói részt vettek az „Egészség – a siker útja” című rendezvényen, ahol ügyességről és kitartásról, bátorságról és leleményességról tettek tanúbizonyságot. A torna tanárok a rendezvény során igyekezetek kialakítani a tinédzserekben az aktív életmód elfogladásának vágyát, elősegíteni saját lelki értékrendjük meghatározását, az egészséges életmódra való orientációt.