Національно-визвольна революція 1848-1849 років

15 бер. 2024

15 березня 2024 року в Берегівському ліцеї імені Мікеша Келемена вшанували річницю національно-визвольної революції угорського народу 1848-1849 років. Під керівництво вчителів історії Ілошваі Б.Й. і угорської мови та літератури Бардош Н.С. учні згадали історичні події революції 1848-49 років, ідейними батьками якого вважаються відомий політичний діяч Лайош Кошут, граф Іштван Сечені, поет з народу Шандор Петефі та деякі інші. Пролунали вірші та пісні того періоду.

A Beregszászi Mikes Kelemen Líceumban sor került az 1848-as szabadságharc és forradalom méltatására. Az ünnepi műsorban részt vettek iskolánk diákjai és tanárai. Megtekintették a történelmi eseményeket, felidézték a márciusi ifjakat és Petőfi halhatatlan alakját. Versek és dalok hangoztak el a szabadságharc kapcsán. Méltó megemlékezés volt.