"Безпечна дорога додому"

14 бер. 2024
Життя людини – це найдорожчий скарб. 14 березня 2024 року проведена зустріч учнів 7-11 класів з Якимчук В.П. на тему "Безпека дорожнього руху"

Життя людини – це найдорожчий скарб, тому в ліцеї імені Мікеша Келемена 14 березня 2024 року проведена зустріч поліцейського офіцера Берегівської ТГ  Якимчук В.П. з учнями 7-11 класів на тему «Безпека дорожнього руху».

Метою її є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Az ember élete a legdrágább kincs, ezért 2024. március 14-én a Mikes Kelemen Líceumban találkozót tartottak Volodimir Jakimcsukkal, a Bereszászi  TG rendőrével, 7-11 osztályos tanulókkal „Közúti közlekedésbiztonság” témában. Célja a gyermekeket érintő közúti közlekedési sérülések megelőzése és a közúti magatartás szabályainak betartása képességének fejlesztésének szükségességének tudatosítása.